Ezt most csak azért kerül ki, mert találtunk egy érdekes Youtube kommentet a videó alatt

"Az első telepesek a Marson 🙂 "

<iframe width="406" height="723" src="https://www.youtube.com/embed/rXb1QXREQ4A" title="CASALZINHO ❤️❤️ #rave #dancemusic #dancer #groove #techno #shuffledance #electronicmusic #sarrinho" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>