A néphit a malacot mindig is a bőség és a jólét szimbólumának tartotta, okkal: ez a látszólag igénytelen állat mindent hasznosít, és finom húst ad érte cserébe. A malac szilveszteri szerencseszimbólum is: a néphagyomány szerint orrával előre kitúrja nekünk a szerencsét - ellentétben a szárnyassal, amely hátrafelé elkaparja, a hallal, amely elúszik vele, és a vaddal, amely elszalad.
Szerkesztői megjegyzés : Nem vagyunk szakértője a témának, ezért meggugliztuk : A piros bugyi felszabadítja a szerelmi varázslatot. Azt vallják, a szerelmi varázslat felszabadításához, a vérpezsdítő szexuális és szerelmi élethez többek között az is szükségeltetik, hogy az új évünket az elegáns, alkalomhoz illő ruha alatt viselt piros alsóneműben indítsuk.
Gyönyörű modellként tűnt fel még a 2010-es években. Igazán híres akkor lett, amikor a Baywatch című sorozat egykori Hobie-jával, Jeremy Jacksonnal összejött. 2012-ben összeházasodtak, ám a házasságuk nem tartott sokáig, és nem volt idillinek mondható. A dögös, szőke modell végül 2014-ben el is vált férjétől. Az exférje mellett elszenvedett családi erőszak okozta traumából képtelen volt felállni. Ez akkora traumát okozott neki, hogy élete egyre rosszabbra fordult. 2016 óta drogfüggő hajléktalanként él Los Angeles utcáin.
A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeumban egy 1946-os plakáton olvasható: „Igyon sört! Kérjen sörpénzt!”. Az ötlet Aich Huberttől, a Dreher Sörgyár akkori igazgatójától származik, aki a II. világháború utáni gyenge keresletet valószínűleg azzal igyekezett növelni, hogy a nagyobb vállalatokkal megállapodott: azok sörpénzt vehettek az alkalmazottak részére, akik ezt sörre vásárolhatták le. A plakát a dolgozókhoz szól: kérjenek juttatásként sörpénzt munkáltatóiktól! De sörpénz a szocializmus idején is létezett: a kis kör alakú érmék (bárca vagy tikett néven is említik) a különböző magyar sörgyárak nevével vagy rövidítésével ellátva az adott gyárban dolgozók részére készültek. A munkások ilyen sörpénzt kaptak a fizetésük mellé, amit napi munkájuk végeztével válthattak be literes, csatos üvegben kimért sörre. Az üvegek csak ebben a formában voltak használatosak, azokat vissza is kellett vinni. A visszavételkor kapott lyukas, valamint a munkáért kapott sima érmével együttesen lehetett kiváltani az újabb üveg sört. A dolgozók a „házi” sört a pénzérme miatt tikettes sörnek, az üvegforma miatt csatos sörnek is hívták.