Sziasztok! A napokban fényképeztem Écs mellett ezeket a zseniket. A hátfal teljesen leszakadt már, de még hárman ültek benne...
Sziasztok! A napokban fényképeztem Écs mellett ezeket a zseniket. A hátfal teljesen leszakadt már, de még hárman ültek benne...
A fogyni és barnulni vágyó vendégeinknek! Itt vannak a legújabb csokicsövek, a nagyi már 70 éve ezt használja 🙂