2016.12.03. Kategória: Egyéb
A hónap hirdetése

Édesanyámék szeretett, újonnan vásárolt Renault Thalia Perfect felszereltségű "autója" eladósorba került. A kilométeróra állás valós, anyámat elvitte a templomtól fodrászig, sőt körmöshöz is. De megbirkózott a kis francia tragacs havi egy nagy bevásárlással is. Apám maximum a szomszéd faluba ment vele boltba, amikor anyám elküldte valamiért. Anyám szédületes tempójától a motor dinamikus maradt, apám buszsofőr mivoltából adódon a kisnyugdíjas 60-as tempó sem ijesztette meg az 1400 köbcentis, 98 lóerős vasat. A Balatont már jó párszor látta, de ettől messzebb sosem merészkedett. Törve sosem volt, bár idén nyáron egy paraszt kombájnos meghúzta a bal első részét, amit amikor apám meglátott, letérdelve 2 órán keresztül zokogott. Anyám hajtóvadászatot indított, és megtalálta a kombájnost, aki annyira megijedt anyámtól, hogy a nevére akart íratni egy Renault szalont a közelben. Végül megállapodtak, hogy a sofőr önköltségén megjavíttat mindent A központi zár tökéletesen működik, az első két ajtót nyitja, a TSZ elnököknek viszont mechanikusan kell nyitni a zárakat. Ebben még sosem dohányoztak, sőt mikor én is cigiztem, csak fogmosás után ülhettem bele. A manuális klíma is kb. 5-ször volt használva, mert anyám szerint arcüreg-gyulladást okoz, apám szerint meg: "ááá, nem kapcsoljuk be, sokat fogyaszt" mondat után az első elektromos ablakemelőket lehúzva hűsítettük magunkat a 40fokos beáramló huzattal. Ködlámpa is van a kocsin, bár sosem használtuk, mert ködben busszal jártunk, mert az "ingyen vót". Luxusfelszereltség a kormányról vezérelhető rádió, amiről anyám a Mária rádiót, apám az MC Hawer cd-ket hangosította vezetés közben. 2 hónapja kerültek rá Barum téli gumik, amik a kocsi legértékesebb részei. Ezeket ajándékba adjuk a kocsi mellé, bár lényegében a kocsi az ajándék a téli gumikhoz. Eladás oka: új francia sz.rt vesznek.

A hónap hirdetése
2016.11.08. Kategória: Videók
Művészet vagy provokáció?

Zizi, Brüsszel új kedvence a pisilő kisfiú után A kerületi önkormányzat lemeszelné a péniszt ábrázoló falfestményt, ami egyik éjszaka megjelent Saint-Gilles központjában. A járókelők, úgy tűnik, annyira nincsenek fölháborodva. Egy portugál hölgy szerint egyenesen fantasztikus, hogy akkora szabadság van Belgiumban, hogy ilyen képek is születhetnek. A helyiek Zizinek hívják a képet, és néhányan tüntetést is szerveztek, hogy hagyják a helyén.

2016.10.09. Kategória: Egyéb
Az önkormányzat feltöltötte a játszótéri homokozót

Köszönjük!

Az önkormányzat feltöltötte a játszótéri homokozót
2016.08.28. Kategória: Egyéb
Jobbra tetszett fordulni a tiltás ellenére?!

50.000 (!) Ft lesz... Bp., Baross utca Egyetlen térfigyelő kamerával keres a józsefvárosi önkormányzat évi 400 (!) millát.

Jobbra tetszett fordulni a tiltás ellenére?!
2016.08.23. Kategória: Mondás, idézet
Napiszar.hu - Autós hírek

A teszteléseken megállapították, hogy a vezetőoldali légzsák kockázati távolsága 5-8 cm, tehát ha a kormánykerék közepe és mellcsontunk között legalább 20-25 centi hely van, akkor nem lehet baj. Ezek után mindenki találja meg a számára legbiztosabb pozíciót.

Napiszar.hu - Autós hírek
2016.08.06. Kategória: Viccek
A 6 leggyakrabban alkalmazott közlekedési szabály a gyakorlatban:

1. Akinek hosszabb a középső ujja, nagyobb autója van, vagy rövidebb a haja, annak van elsőbbsége. 2. Nyúlszőr kalapban a legnagyobb megengedett sebesség 35 km/h. 3. Terepjáróval mindenen meg lehet állni, amin átmegy az első kerék. 4. Az irányváltási szándékot úgy kell jelezni, hogy felnézünk a telefonról SMS-írás közben. 5. A teljes hangerő háromnegyedénél feljebb csak akkor lehet felcsavarni a magnót, ha legalább két ablak le van húzva. 6. Az udvariasság a gyengék mentsvára. Előzésnél abban bízunk, hogy aki szembe jön, gyávább, és előbb rántja el a kormányt.

2016.07.07. Kategória: Egyéb
Egy nyíregyházi betyár eladná a mociját

"Eladó Szeretett rm 250em nagyon megy nagyon állat nálam eddig egy tnt kormányt kapott meglepően jól fogyaszt erdőkben és pályán de legfőbbként pályán használt ütött vágott gép és még soha nem hagyott cserben! nem koppan a teló se semmi egyéb problémája nincs van viszont hiányossága és aprobb bibi egy darab drót fogja az első lánckereket amit az ut mentén találtunk mert le esett szegény és nincs meg a zéger gyűrű dehát ezért szép ez a motort mert út mentén megjavíthatod. a hátsó láncvezető elment vadászni és a hátsó felnim is repedt. ennek ellenére tökéletesen működik a gép és nem minden áron eladó hiszen szeretem és több mint tökéletes! de az árból ( 400.000 Ft) egy forintot nem engedek hiszen aki ilyen motort szeretne az tudja hogy ez nem olcsó sport és minden évben költeni kell rá tehát van pénze. se csere háztályi kiskocsira se lucernára és disznot sem nevelek, ennek tudatában lehet érdeklődni! 🙂"

Egy nyíregyházi betyár eladná a mociját
2016.07.03. Kategória: Egyéb
Céges gyöngyszem

"Megkérem az alább felsorolt rendszámú autók tulajdonosait, hogy álljanak el a jelenlegi helyükről, mert az önkormányzat elkezdte az árkokban a fűkaszálást."

Céges gyöngyszem
There was an error

There was an error in the sourcecode. Please, call your developer team for help!