Sziasztok! Egy történet, ami a feleségemmel esett meg : Legkisebb lányunkkal 9 hónapos terhesen utazott a 7-es buszon. Nagy tömeg, rengeteg álló utas. Többek között ő is. Mellette egy 25 körüli rocker imitátor ül. Feleségem kérdezi: Kényelmesen ülsz apukám? Csávó nagy arccal: Igen. Különben sem én csináltam azt a gyereket. Erre feleségem (nem az a szende fajta): Abban biztos lehetsz apukám, mert még a kutyámat sem fedeztetném veled. U.i.: Az utasok sikítva röhögnek... A csávó vörös arccal felugrik.
Két pecás beszélget: - Képzeld, tegnap csernobili harcsát ettünk! - Igen?!És finom volt? - Ja, főleg a combja...
A horgász lelkendezve megy haza: - Anyukám, anyukám, ebben a hónapban egy deka húst sem kell venned! - De jó! Talán annyi halat fogtál?! - Nem, de elittam a fizetésem!
