Egyre ritkábban látok ölelkező párokat, egymást a padon felfaló fiatalokat. Mi nem ilyenek voltunk, mi pusztultunk egymásért! Nyomkodjátok a telefont, étterembe, randin is, nem néztek egymás szemébe, nem tudjátok, hogy a másik mit szeret, mit akar, nem ismeritek és nem is akarjátok megismerni egymást. Szelfi és chat kapcsolatokban éltek, nem akarjátok megélni a valós boldogságot. Rohantok, vásároltok, rohantok, autóval, gyalog, egymás mellett. Nem néztek fel, nem mosolyogtok. Aszexuálisok vagytok, prűdök és tabusítottak, virtuálisak, eltömegesedettek, közhelyesek, lélektelenek. A társkeresőkön profi fotókon pózoltok, luxusautó a háttér, tanult a mosoly, tömeg a séró, tucat a smink. Képmutatóak vagytok, nem akartok megnyílni, eljátsszátok az elérhetetlent, közben hibákat-hibára halmoztok. Nem tudtok magatokról mesélni, nincs véleményetek semmiről sem, nem érdekel benneteket semmi, csak a poszt, a szelfi és egy zárt világ, ami kizárja a valóságot, a kacagást, a mély lélegzetvételt, az érintést, a remegést, az izgalmat, a bizsergést. Önmagatok felé gravitál minden, magatoknak éltek, tanultok, dolgoztok, vásároltok, tetszelegtek. A szerelmed kellékes a színházadban, a barátok, ismerősök kacatok. Lányok ti fiút játszotok, fiúk ti sosem nőtök fel. A személyiségeteket felzabálta a posztmodern tér. Ti már nem tudjátok milyen más csókjától kocsonyaként remegni, nem tudjátok milyen egy hideg buszon összebújva iskolába menni, nem tudjátok mekkora boldogság az első randi, az első együttlét, az őszinte ráfeszülés, a gyertyagyújtás, a félelem és halálos szerelem. Színészek vagytok, fakó színészek, fásultak, besavanyodottak. Nincs életetek, csak a business, a money és a virtuális tér. Cinizmus, intrika, egománia.. Nem tudjátok értékelni a világ legcsodálatosabb teremtményét: Egy nő buja, érzéki, lágy testét. Nem tudjátok értékelni egy szerelmes férfi ölelését, szenvedélyét, hódolatát. Amit tudtok: mikor jön ki a legújabb okosteló, hol lehet online rendelni, milyen sminkben kell szelfizni, mennyire vagi a műkörmöt a bőrkormányon fotózni, milyen színű legyen a szakáll, trottyos a gatya.. Mi a baj srácok? Mi van veletek lányok? Miért nem törődtök egymással? Miért unalmasabb a másik? Miért nem ismeritek meg egymást, miért nem ölelitek meg egymást? Miért szeretkeztek olyan ritkán? Miért untatok bele, hogy vagytok? Egyszer éltek.. Mi történt veletek fiatalok?
2019.06.13.
Kategória: Mondás, idézet
Beállítani a nemi beteg gondozó elé egy Túró Rudi automatát, ezzel a felirattal : "A piros pöttyös az igazi!"
2019.03.11.
Kategória: Mozdonyszőkék
2019.02.26.
Kategória: Mondás, idézet
2019.02.15.
Kategória: Érdekes
Úgy hívják, hogy Rudolph Ingram Jr., Beceneve Blaze (Csillag) Csak, hogy legyen összehasonlítási alapunk : A világcsúcstartó Usain Bolt ideje 9,58 mp.
2018.12.16.
Kategória: Érdekes
Ez a szarvas csorda (rudli), minden télen összeáll és együtt vándorolnak a határ mentén Töttös, Bóly, Sátorhely és Udvar vonalon.
2018.06.26.
Kategória: Szexi csajok
Sziasztok! Szeretnék egy kis jókedvet másoknak is, ezért megmutatnám nektek és az oldal nézőinek, milyen szép is a rúdsport! És persze, hogy milyen ügyes vagyok 🙂 Üdv.: "D"
2017.11.18.
Kategória: Szexi csajok
A rúdtáncot az 1900-as évek eleje felé cirkuszi mutatványosok vezették be. Bárokban az 1950-es években kezdték el terjeszteni...
