Gratulálok az oldalhoz, mindennap csempésztek egy kis vidámságot az ember életébe. Köszönet érte! Ma találkoztam ezzel a műalkotással, a melós bármire képes ha unatkozik. Üdv Zoli! ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Admin : Szia! Írnál pár szót, hogy pontosan mit is látunk a képen? Köszi 🙂 ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Gondolom a villanyszerelők műanyag csövekből, szigetelőszalagból és némi drótból eszkábáltak egy mesterlövész puskát, majd elrejtették a kész villamos csövezés közé. Elküldöm újra a képet, bekarikáztam rajta a puskát.
Ő Xavier Rosset egy egykori svájci extrém síelő,aki 2008-ban 300 napot töltött egy csendes óceáni szigeten.(Tofua - Tonga) Bear Grylls-hez hasonló blama ez az egész úgy ahogy van,itt is már eleve a cím sem igaz,meg szinte semmi sem azokból az állításokból amivel ezt az egészet annó bepromózták. Elmondom miért gondolom azt, hogy ez is csak egy szemfényvesztés, mint Belvíz haverunk műsora. Kezdődjön a show!
Magyarázat : Hősünk a Leidenfrost-hatást használta... Ha egy folyadék egy, a folyadék forráspontjánál jóval forróbb anyaggal kerül kölcsönhatásba, akkor a folyadék körül szigetelő gőzréteg alakul ki, amely meggátolja a folyadék gyors felforrását. Például egy forró fémlapra cseppentett vízcsepp hosszú ideig mozog, „táncol" a fémlap felszínén, mielőtt teljesen elpárolog. Jelen esetében a bőrön lévő nedvesség képzett gőzréteget, megóvva emberünk kezét a súlyos égési sérüléstől.
- Haver, hallom összevesztél az asszonnyal. Mi történt? - Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban... - Hogyhogy? - Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akarok menni, ő meg mindenáron velem akar jönni.
- Uram, majd a szigetelés eltakarja! U.i.: Mert mindig van valaki, aki megcsinálja olcsóbban 🙂