Frissítés : Most jött az infó egy olvasónktól, hogy ez egy híres étterem Zanzibáron... Ez pedig egy vélemény egy magyartól, aki ott vacsizott : "Henry a pincér nagyon kedves volt, az étel kiváló, a hely egy kis ékszerdoboz! Sokan vannak vacsora időben, érdemes asztalt foglalni. Tipp: Próbálj kevésbé szeles asztalt választani ha érzékeny vagy a huzatra!"
2026.04.27.
Kategória: Kép
Sziasztok! Argentínában élek. Ma láttam Buenos Aires-ben és egyből rátok gondoltam. Ez egy étterem neve. Üdvözlettel: Bawitdaba
2025.09.28.
Kategória: Napiszar
Kedves Napiszar! Ezt a gyönyörű képet szeretném megosztani a világgal. Egy ottani étterem WC-jében fotóztam... Üdv 🙂
