A nap amikor a Metallica zenekar az amerikai San Quentin állami börtönben járt

A klipforgatás: 2003. április 30-án a zenekar a San Quentinben forgatta le a St. Anger című daluk videóklipjét, amelyben valódi rabok és fegyőrök is szerepeltek. A koncert: Másnap, 2003. május 1-jén egy egész órás, rögtönzött koncertet adtak a fegyintézet udvarán.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6ajl1ABdD8A?si=DmpkjXQFad_7gyaR" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>