"Lehet beteg gyerekeknek utalni az adó 1 százalékát, de nem érdemes"
„Azt tapasztaltuk, hogy a támogatás szinte évről évre megduplázódott 2008 és 2011 között.
A két alapítvány 966 millió forintot kapott, de összesen ténylegesen csak 68 millió forint ment közvetlenül a támogatottaknak" - mondta az előadó.
www.mpgehirportal.huhirekvarga-andras-konkret-pelda-az-adoforintok-celtevesztesere
"A halloween ősi kelta hagyományokból kialakult ünnep, amit elsősorban az angolszász országokban tartanak meg október 31. éjszakáján, bár mára már az egész világon elterjedt..."
hu.wikipedia.orgwikiHalloween
Anya én nem értem ezt a méhecskés felvilágosítást, meg ezt a gólyás hülyeséget és az sem tiszta, hogy miért nem mehetek diszkóba!
Na, ide figyelj, kisfiam te egész nap csak a számítógép előtt ülsz, megpróbálom elmagyarázni úgy, hogy te is megértsd:
Mint minden fiúnak neked is van egy pendrive-od amivel nagyon jól el lehet szórakozni, egyelőre tanácsolnám a single player módot, majd ha 18 éves leszel, akkor jöhet a multi player, kerüld a fizetős szolgáltatásokat, nagyon jó demójuk, de soha nem lesznek a tieid.
A lányoknak van egy usb port-juk amibe pont bele illik a te pendrive-od. Vigyázz, csak biztonságos port-ot használj, mert a vírusok nagyon veszélyesek, ha meg te töltesz le valamit, akkor örökre csak azt a számítógépet használhatod és 9 hónap múlva lesz egy ipad minid, vagyis nem egy sajátod, hanem egy közös, amit akkor is közösen fogtok használni, ha már nem is egy helyen laktok.
A lányokon vannak még csatlakoztatási lehetőségek, de ezeket inkább haladóknak találták ki, és ezeket komoly tűzfalak védik. Elképzelhető, hogy első alkalommal szoftveresen lefagysz, de ez természetes és még probléma lehet a túl gyors letöltés is, de majd belejössz.
Ne lepődj meg, de nem csak pendrive-ok léteznek, van akinek nagyobb hard disk-je van, de olyan is akad akinek csak SD kártyája, esetleg mini SD kártyája, mint apádnak. Vigyázz, a diszkóban nehogy bele tegyenek valamit az italodba, mert akkor jön a kék halál, megsérül a memóriád és akkor mindenképpen újraindítást igényelsz.
És amíg újra indulsz, addig bármi megtörténhet, ne feledd rajtad is van néhány usb port! Ha esetleg önszántadból is használnád a port-jaidat, akkor se aggódj, egyszerűen csak fordítva vagy bekötve, ne aggódj mi akkor is fogunk szeretni apáddal, ráadásul akkor profin fogod tudni kezelni a grafikai szoftvereket.
Most pedig húzzál a szobádba és tanulás helyett ne a számítástechnikai oldalakat nézegesd!
Orosz György (George Russian)
www.oroszgyuri.hu
"Érted, a korszerűsítési folyamat részeként elvesznek a legnézettebbek közül 8 csatornát!!! A szolgáltatók részéről nemzeti sport a fogyasztók hülyének történő nézése, de azért ennyire, ne már!" Ja és a jobb felső sarokba odabiggyesztik a az "együtt veled" szlogenjüket... Mit mondjak, van bőr a pofájukon." Magyarázat : Az van itt, hogy rájöttek az analóg jelet fillérekért házilag gyak. bárki szét tudja osztani a TV-i között, a digitálist viszont nem. Mit tesznek ezek a jópofák természetesen csak itt, csak most, és csak nekünk, ja meg "együtt, veled"?! Kikapják a legnézettebb csatornákat az analóg listából, így ha kivett csatornákat továbbra is nézni akarja az user azt csak digitális formában teheti ami másképpen nem megy. Csak úgy, ha minden készülékéhez vesz, vagy bérel egy újabb set-top-boxot. Ami feldühített az-az, hogy eljátsszák a kereskedelemben már jól bevált úgy emeljük az árat, hogy nem emeljük csak kevesebbet adunk történetet, és mindezt oly módon fossák az arcomba, mintha csakis értem történne ez az egész.
Pár véletlenszerűen kiválasztott nuggets-et – vásároltak és amit felfedeztek benne az minden volt, csak tényleges csirkehús nem. Erek, zsír- , porc , hámszövetek alkották a termékek 50%-át. Az első étteremnél kiderült, hogy 50 százalék az izom, a másik fele pedig zsír, erek, idegek. A pontos lebontás alapján, 56 százalék zsírt, 25 százalék szénhidrátot és 19 százalék fehérjét tartalmaztak. A második étteremben 60% volt a zsír, kötőszövet valamint a csont- törmelék tartalom. A tudósok megállapították, hogy a név önmagában félrevezető, hiszen nem csirkefalatokat kapunk, hanem lényegileg zsírszövetet a baromfi hús helyett.
- 2 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó. - Kiadó egy 4 szobás konyha! - Pénzt vennék áron alul, sürgősen! - Részeges férjemet szeretném elcserélni valami használhatóbbra. - Használt mélyhűtőt vennék 115 kilós (halott) feleség tárolására. - Többszörös öngyilkossági kísérletet elkövető ifjú keresi hozzá illő párját. Jelige: Meghalok érted!
Hogy néha egyél valami egészségeset is !
fuszereslelek.blog.hu20121011szezonja_van_olcso_es_szinte_minden_keszitheto_belole
- Mi az ön foglalkozása? - Kutyaviadalokat szervezek. - De, hát ez embertelen és illegális! Ráadásul ebből az egészből csak e véres látványosság szervezői profitálnak! - Nos, ez nem egészen így van. A párharcokban kimúlt kutyák elszállításához ugyanis szerződést kötöttünk egy kínai étteremmel.
A finn, a dán és a svéd Afrikába utazik. Mindhárman részt vesznek egy szafarin, ahol hirtelen emberevő kannibálok támadnak rájuk. A törzsfőnök előlép és közli velük: - Mi kannibálok vagyunk, megeszünk benneteket és kenut fogunk készíteni a bőrötökből! De lehet egy utolsó kívánságotok! Nincs mit tenni. A finn előlép és kér egy kést. - Én emberhez méltóan akarok meghalni! - kiáltja, elvágja a torkát és összeesik. Példáján felbátorodik a dán, ő is kér egy kést. - Én is méltóságban és emelt fővel akarok meghalni! - kiáltja, szíven szúrja magát, összeesik. A svéd láthatóan töri a fejét, majd hosszas gondolkodás után egy vasvillát kér. Dühödt mozdulatokkal szurkálni kezdi magát, és utolsó szavaival felkiált: - Belőlem aztán nem fogtok kenut csinálni!
Az apácazárda főnökasszonya a zöldségboltban a zárda részére vásárol: - Kérek 120 db banánt! - Hogy ne bontsam meg a dobozt, lehetne esetleg 144 is? – javasolja a zöldséges. - Na, jó, legyen 144, majd azt a 24-et megesszük...

