2026.06.03. Kategória: YouTube Shorts
A nemzetközi helyzet egyre fokozódik

Több mint 60 ember megsebesült, miután Irán drónokkal támadta szerdán Kuvait nemzetközi repülőterét, aminek 1-es terminálját érte támadás. Az épület tetején hatalmas lyuk tátong, a támadás után készült videókon több helyen is tüzeket lehet látni.

2026.06.03. Kategória: Ismert külföldi
A Mester ilyeneket is tudott, amikor még élt

2026.06.04. Kategória: Kép
Mára is jut egy agyzsibbasztó poszt

2026.06.03. Kategória: Szexi csajok
Szívesen megnéztem volna őket szemből is

2026.06.03. Kategória: Szexi csajok
Egy copfos szépség a tengerpartról

2026.06.03. Kategória: Reklám
Hatalmas autós napernyő kiárusítás, nélkülözhetetlen meleg időben (x)

Az autós napernyő minden olyan helyzetben nélkülözhetetlen, ahol a járművek, sofőrök a tűző napon kénytelenek tartózkodni.
Sokan nem is tudják, de a napon parkoló autók belseje akár 60-70 °C-osra is felhevülhet rövid idő alatt.

>>> Most csak 1.990 Ft/darab <<<

2026.06.03. Kategória: Érdekes
Amikor egy buszsofőr nyugdíjba megy, és úgy dönt, hogy vesz egy motort

2026.06.09. Kategória: Bunyó
Spórolt az erejével, végül egyetlen ütést engedett el!

2026.06.02. Kategória: Szexi csajok
Egy újabb bögyös bikinis szépség

2026.06.02. Kategória: Videók
A férfi, aki 4x szökött meg a börtönből

Van egy férfi, akit a texasi börtönőrök csak úgy emlegettek, hogy a férfi, akit egyszerűen nem lehet bent tartani.” Pedig nem született bűnöző zseninek. Nem egy híres gengszter volt, akit kimenekít a csapata és nem is volt sztárügyvédje, aki bárhonnan kihozza. Csak egy szimpla könyvelő volt, aki egy nap azt mondta: ELÉG.

2026.06.02. Kategória: Érdekes
Egy érdekes rendszám Debrecenből

2026.06.02. Kategória: Kép
Ez vajon mire kellhet

Sziasztok! Most jött velem szembe... Mire gondolt a költő? Ezt mire használnátok? --------------------------------------------------------------------------- Frissítés : Sziasztok! Ez a nyelves zacsis dolog már nálunk a cégnél is szóba jött. Mondtam a kolléganőmnek, hogy rendeljen és megmutatom mire való 🙂 Nem arra, ha rossz ízű és mégis ki akarod nyalni. Vagyis majdnem: időseknek, érzékenyeknek keserű rossz ízű gyógyszer bevételnél lenyelésnél lehet hasznos. Ugyanúgy érdekelt engem is mint titeket, úgyhogy anno utána néztem. Üdv, toljátok kedvenc oldalam