Egy amerikai vizsgálatban egy nőkből és egy férfiakból álló csoportnak azt kellett megmondania, hogy milyen nemű a számítógép, és 4 érvvel kellett alátámasztaniuk álláspontjukat. A női szakértőcsoport hímneműnek ítélte a számítógépet, a következő pontok alapon: 1. Előbb be kell kapcsolni, hogy aztán odafigyeljen az emberre. 2. Tele van információval, de nincs fantáziája. 3. Arra lenne, hogy segítse az embert, de az idő nagy részében ő maga a probléma. 4. Mihelyt az embernek van egy, rögtön rájön, hogy ha várt volna még egy kicsit, jóval nagyobb teljesítményű modellt vehetett volna. A férfi szakértők szerint a számítógép nőnemű, a következők miatt: 1. Csak a teremtője érti a belső logikáját 2. Az a nyelv, amelyen egy másik számítógéppel beszél teljesen érthetetlen 3. A legkisebb hibát is eltárolja a memóriájában, hogy aztán a legalkalmatlanabb pillanatban hívja elő 4. Amint az embernek van egy, rájön, hogy a keresetének felét kiegészítőkre kénytelen költeni.
Egy felmérés szerint egy átlagos magyar 1500 kilométert gyalogol évente. Egy másik felmérés szerint egy átlagos magyar 90 liter alkoholt iszik meg évente. Ezek szerint egy átlagos magyar 6 litert fogyaszt százon.
Egy 2004-es, tíz országot – köztük Magyarországot is – érint? felmérés szerint a 225 munkanapból átlagosan mintegy 85 napot töltöttek semmittevéssel a dolgozók. A magyarok még ennél is többet, 104 napot. A francia statisztikai hivatal adatai szerint például amikor a franciák 2001-ben átálltak a 35 órás rendszerre, 300-350 ezer munkahely jött létre, míg a termelékenység 4-5 százalékkal növekedett. A skandináv országok közül Norvégia, Dánia és Svédország is 33-36 óra közelében van, de Írországban és Svájcban is csak 35 óra az átlag.
A nap kérdése : Az ENSZ felmérései alapján az egy főre jutó jövedelem és a polgárok közérzete szerint - Svájccal holtversenyben - Norvégia a legélhetőbb ország a Földön.
Felmerül a kérdés, hogy nekünk itt K-Európában, sokkal szegényebb körülmények között, melyik évezred végére sikerülne "felemelni" közel 1 milliót belőlük, ha a világ legtehetősebbjeinek számító norvégok azzal a kevéssel sem bírnak zöld ágra vergődni?
( Választ tudod! 🙁 )
A Franciák hozzáállásáról a piros linken van info :
U.i.: Úgy látszik mégsem velünk van a gond, nem csak itthon nem sikerül beilleszkedni a rejtett erőforrásnak...
harcunk.infoindex.phphirek690-a-francia-beluegyer-kitoloncolna-a-ciganyokat-mert-keptelenek-beilleszkedni
A vécén okostelefonozik a magyar ember 😮
Meglepő eredményeket hozott a Vatera kérdőíves felmérése: a hazai okostelefon tulajdonosok 40,7%-a tévénézés közben, 27,4%-a pedig a mellékhelyiségben nyomkodja készülékét.
gyor.hir24.hubulvar20130410a-vecen-okostelefonozik-a-magyar-ember
Egy ember felmérést csinál, hogy mi a hosszú élet titka. Meglát egy vénembert. - Uram, maga hány éves? - 90. - Mi a hosszú élet titka? - Reggel kefir, este kefir. Lát egy másik embert, aki még öregebbnek tűnik. - Uram, hány éves? - 101. - És, mi a hosszú élet titka? - Reggel kefir, este kefir. Lát még egyet, aki még ezeknél is öregebbnek tűnik. Attól is megkérdi: - Uram, mondja, mi a hosszú élet titka? - Reggel vodka, este vodka, délben konyak. - És mondja, maga hány éves? - 32.
Mit bánnak a leginkább a haldoklók? Egy végstádiumú betegekkel foglalkozó ausztrál nővér összegyűjtötte, hogy a haldoklók mit bántak leginkább életük végén. 1. Bárcsak lett volna bátorságom a saját életemet élni, nem pedig a mások elvárásainak megfelelni. 2. Bárcsak ne dolgoztam volna olyan sokat. 3. Bárcsak lett volna bátorságom az érzéseim kimutatására. 4. Bárcsak ne hanyagoltam volna el a barátaimat. 5. Bárcsak megengedtem volna magamnak, hogy boldogabb legyek.
Egy brit facebookos felmérés ugyanakkor arra is fényt derített, hogy mivel foglalatoskodnak a nők a közösségi oldalon. Kétharmaduk rendszeresen kémkedik aktuális partnere iránt, és ugyanennyien böngészik titokban valamelyik exük fényképeit és üzenőfalát. – Bensőséges párkapcsolatban azért ritkán fordulhat elő ilyesmi – vélekedik a szakértő.
1 db ötös volt - 772 148 640 Ft
2, 12, 29, 68, 86
Kapcsolódó hír :
Imádkozzunk, nehogy ötösünk legyen a lottón!
A szociológiai felmérésekből tudjuk, hogy az emberek többsége ma Magyarországon elköveti az alapvető pénzügyi bűnöket: hónapról hónapra elkölti mindazt, amit keres, sőt, hiteleket vesz fel, és ráadásul még nem is tanul meg befektetni.
Mi történik, ha egy ilyen „bűnökkel terhelt” ember hirtelen nyer a lottón?
Hirtelen megtanul bánni a pénzel? Nyilván nem, sőt, abszolút nem érzi szükségét annak, hogy ezzel foglalkozzon, hiszen eddigi léptékéhez képest hirtelen irreálisan nagy összeghez jutott...
www.tothandras.hublogindex2007-06-27imadkozzunk-nehogy-otosunk-legyen-a-lotton
1. Itt Magyarországon az a gond, hogy senki sem meri felvállalni, amit mondott. De ezt nem tőlem hallottátok! 2. Kerüld a csokoládét! Összemegy tőle a ruhád! 3. Felmérések szerint az alacsony intelligenciájú emberek a kezüket az egéren tartják üzenetek olvasása közben. Ne vedd le róla. Már késő 🙂 4. Ölni tudnék egy Béke Nobel-díjért!
A nőgyógyász előadást tart rengeteg nő előtt: - Tudják hölgyeim, felmérések bizonyítják, hogy a kemény pénisztől méhrákot lehet kapni néhány éven belül. Mire az egyik nő közbeszól: - A puhától pedig idegbajt, de azonnal!
-A nők 15%-a ágyba vihető már az első randin -A férfiak 25%-a szeretkezett már extrém helyeken -A nők 30%-a napozik meztelenül -A nők 40%-a előnyben részesíti a kék szemű, szőke férfiakat A nők 45%-a megtapasztalta már az anális szexet A nők 60%-a a reggeli szexet részesíti előnyben A férfiak 90%-a nem létesít homoszexuális kapcsolatot A nők 95%-a szeretne erdőben szeretkezni A nők 99%-a még soha nem szeretkezett irodában Következtetés: Statisztikailag sokkal nagyobb esélyed van arra, hogy egy idegen nőt korán reggel az erdő közepén anális szexben részesíts, mint arra, hogy a munkaidő letelte után az irodában kapd el a kolléganődet. Tanulság: Ne maradj bent munka után, mert semmi jó nem sül ki belőle!
