Vettem egy üveg jófajta 15 éves whiskyt, de szerintem romlott lehetett, mert egész éjjel hánytam tőle...
2014.05.31.
Kategória: Zene
Vettem egy üveg jófajta 15 éves whiskyt, de szerintem romlott lehetett, mert egész éjjel hánytam tőle...