Eszed szombat délbe a babfőzeléket, most rakta eléd muter, még meleg. Kinézel az ablakon, szakad az eső, három műszak, szombati túlóra, délutános vagy, ezt beszoptad. Két dolog vigasztal, hogy nem vagy elkésve, és a szomszéd lépcsőházból a kis csaj talán melléd ül a buszon.
Fél szemmel ránézel a hirdetésre, dCi Clio 5 literes fogyasztással! Buszbérlet 19.000, - tegnap vetted. Matekolsz. munkahely 3 km, Clio 5 liter. napi 6 km. számolod 20 nap munka/hó az annyi mint 4600 Ft.
Ráadásul cipelheted a szomszéd kis csajt is, úgyis egy helyen dolgoztok. Meg se ázol, meg Ő se! Felugrasz az asztaltól, gondolkodsz, hogy miért csak most jut eszedbe, de nincs pénzed.
Hallod, nézd már végig! Nem is kell! Havi 27 és ennyi, nulláról, mert van egy hiteles haverom!
Ne köszönd meg, ráér ha elvitted.
Kocsiról még tudni kell: légzsáknál kontakt hiba van, nem nézettem meg gondoltam így nem fáj.
Első lökhárító nincs kímélve, mindent elért, majd te megcsinálod ha nem tetszik, nekem így is jó volt.
Van egy szarra való 15-ös öltözőszekrény-kékre fújt OZ alufelnim ajándékba, két kopott gumival.
Ha gondolod megködölöm kályhaezüstre, ha azt jobban bírja a gyomrod.
Téli se jobb, de ha ezen múlik azt megoldjuk. Plusz utcára néző ablakok, forgatható kormány, nyitható ajtó, Tordai Klári féle alulhasításos ülés, többit szóban.
Csere érdekel, egy raklapnyi epres I love milkára, másra nem!
Nem kell hívni Robi kapálógép és 200 kilós sertés miatt se, köszi.
www.hasznaltauto.huautorenaultcliorenault_clio_1.5_dci_access-7379402
- Sose vegyél egy új márkájú sört csak azért, mert akciós! - Ha a kertben vagyunk és a nappaliban megy a tévé, még nem jelenti azt, hogy nem nézzük! - Senkinek se mondd, hogy nem engedhetünk meg egy új autót! Mondd inkább azt, hogy "nincs kedvünk hozzá"! - Ha valami mondanivalód van, akkor lehetőleg próbáld a filmek közti reklámok alatt mondani! - Ha minden fehérneműt csak egyszer hordasz, nem azt jelenti nekünk, hogy többet kell venni belőle. Azt jelenti, a fehérnemű vétel rossz befektetés. - Ha a pincér az iránt érdeklődik, hogy mindennel elégedett voltál-e, egy egyszerű "igen" is megteszi! - Amikor azt kérdezzük: "hány fiúd volt előttem?", akkor nem igazán várunk pontos, részletes választ... - Amikor megcsúszik az autó, és kétségbeesetten tekergetjük a kormányt, akkor a "jaj, mindjárt meghalunk" felkiáltás keveset segít a koncentrálásban. - A sport összefoglalók este 10-kor kezdődnek, és pontosan egy óra hosszat tartanak. Ez ideális idő arra, hogy berakd a ruhát a mosógépbe, anyáddal beszélj telefonon, stb... - Ha reggel és éjszaka is találkozunk, miért kell felhívni minket munka közben is? - Időnként jobb, ha nem tudod, mire gondolunk...
Kitálal a Világbank volt munkatársa!
"Az elit legfőképpen egy maroknyi, szorosan ellenőrzött pénzintézet és mega-vállalat segítségével uralja bolygónkat.
A cél a teljes dominancia, valamint, hogy minden ember és kormány adósságban ússzon.
Mivel a nagy médiabirodalmak is az elit tulajdonában vannak, a tömegmédia szorosan felügyelt információfolyama nem engedi, hogy az igazság kiderüljön, és az emberek rájöjjenek, hogy valami nagyon nincs rendben a rendszerrel..."
Teljes cikk a piros linken :
vilaghelyzete.blogspot.hu201310a-vilagbank-volt-munkatarsa-leleplezi.html
"Németországban az emberek ezt egyszerűen NEM TŰRIK!"
"Ausztria és Németország azért működik, azért jóléti állam, mert rendkívül erős szakszervezetei vannak!
A béreket nem a kormány emeli, hanem a szakszervezetek..."
Teljes cikk a piros linken :
iksz.beszolunk.huhova-folynak-el-az-adoforintok-nem-a-multik-artanak-magyar-nyuz-magyart
1. Talicskatoló: Egynyomvonalú kézierőgép-kezelő technikus 2. Takarítónő: Higiéniai manager asszisztens (key manager) 3. Ablakmosó: Síküveg restaurátor 4. Sofőr: Kormánykerék-igazgató logisztikai supporter 5. Disznópásztor: Élelmiszeripari alapanyag előkészítő koordinátor 5. Pénzbehajtó: Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző 6. Verőlegény: nyeles testápoló-gép kezelő technikus 7. Rakodómunkás: anyagmozgatási szakreferens 8. Tolvaj: tulajdonáthelyező és biztonsági szakember 9. Utcaseprő: Köztisztasági, tárca nélküli asszisztens 10. Kukás: Hulladék managelési szakreferens 11. Bérgyilkos: Humánerőforrás létszám leépítési ügyintéző
A kormány börtönök bezárására kényszerül
A holland igazságügyi miniszter úgy döntött, hogy bezár 8 börtönt, ugyanis a jelenlegi férőhelyeket nem használják ki eléggé.
Nem helytállóak tehát azok az állítások, amelyek szerint a kannabisz hollandiai legális forgalmazása a bűnözés megugrását eredményezi...
drogriporter.huhollandborton
Nekirepült a szélvédőnek egy Matiz A Matiz 71 éves sofőrje elaludt a kormány mögött, de szerencsére az ijedtségen kívül senkinek nem lett nagyobb baja.
"A kormány rejtett erőforrásként, nem pedig problémaként tekint a cigányságra – mondta a miniszterelnök"
Talpra Viktor, hí a haza! A sok autós menne haza! Akkor kellünk, ha szavazunk? Azt leszarod, hogy megfagyunk? A magyarok istenére... Esküszünk, Esküszünk, hogy bábok többé Nem leszünk! Áltattak ők mostanáig, Becsaptak a honatyáink, Kik szabadon loptak-csaltak, Míg mi élünk, nem nyughatnak! A magyarok istenére Esküszünk, Esküszünk, hogy bábok tovább Nem leszünk! Sehonnai sok miniszter Azt hiszi, hogy különb ember, Kiknek fontosabb a kényelme, Mint az emberek élete. A magyarok istenére Esküszünk, Esküszünk, hogy bábok tovább Nem leszünk! Börtönünk a hó és a fagy, A kormány meg sorsunkra hagy, De hogyha kell, összefogunk! A halálból is feltámadunk! A magyarok istenére Esküszünk, Esküszünk, hogy bábok tovább Nem leszünk! Az emberség ismét erény lett, De amit ti tesztek, merénylet, Akik előtt fejet hajtok Azok a magyar polgárok Kik áldott megmentői lettek A fagyban-hóban rekedteknek. A magyarok istenére Esküszünk, Esküszünk, hogy bábok tovább Nem leszünk!
Megjegyzés : mivel szeretnénk pártatlanok lenni, ezért hozzátesszük, hogy ugye senki nem gondolja, hogy ha másik kormány van hatalmon, akkor bármi jobban alakult volna!🙁
