Amúgy kamu, AI által generált videó...
Üdvözlet a Fülöp-szigetekről! Küldök egy mókás információs táblát egy bevásárlóközpont parkolójából. Én úgy fordítanám, hogy "gyalogosan parkolóhelyet foglalni biztonsági okokból nem ajánlott" A grafikáért plusz pont a marketingesnek. Pacsi, Gábor
Ha már témánál vagyunk, akkor jöjjön egy kis info : Ki főzhet pálinkát? Magánfőzőként bárki, aki elmúlt 18 éves és saját gyümölcsöt termeszt, előállíthat párlatot a saját tulajdonú gyümölcséből vagy annak feldolgozott alapanyagából. Fontos, hogy egy adott évben vagy magánfőzőként, vagy bérfőzetőként lehet párlatot készíttetni – egyszerre mindkettő nem lehetséges. Magánfőzőként évente legfeljebb 86 liter párlat készíthető adómentesen. Ha egy háztartásban többen is magánfőzők, az éves mennyiségi kedvezmény személyenként összeadódik.
Finom lehet, de sok kézimunka kell míg egy üveget megtöltenek. Üdv mindenkinek!
