Sziasztok! Új bizonyíték merült föl a finn-magyar őseredetre!
Sziasztok! Ezt a németországi Basel közelében lőttem az autópályán. Rendszeres követőtök! Üdv, Csabi
A beküldő szerint ez magamutogatás...
Ausztriában járt egy olvasónk...