Egy kis info a népszerű magyar YouTube csatornával kapcsolatban : A PamKutya csatorna a magyar YouTube kezdeti időszakában indult el 2010-ben, amikor először csak a testvérpár egyik tagja, Osbáth Márk (Pista), saját maguk szórakoztatására videókat kezdett el készíteni. Testvére Osbáth Norbert (Béla) később csatlakozott hozzá. Ezen tartalmak főszereplője pulikutyájuk, a "beszélő" Pam (Pamacs) volt, innen származik a csatorna elnevezése.
A gomba mód elszaporodott primitive technology csatornáknak,meg az azokon bemutatott kacsalábon forgó paloták megépítésének nézünk utána ebben a videóban.
A 2000-es évek elején irigylésre méltó karriert futott be. Hétéves volt, amikor elkezdte színészi karrierjét, a nagy áttörést a Nickelodeon csatornán futó Sok hűhó című televíziós szkeccs hozta meg neki. Mára, 38 éves korára azonban mentális problémái és botrányai miatt alig lehet tudni róla.
