"Elado frisen FLORIDA MIAMi-bol behozott 126-os 350SD (turbodiesel) nagyon jo motoral vltoval NEM ROHAD! NINCS Rajta ROZSDA! normalis allapotban. Krem-elektromos elsö ülléesek, krém borbelso, kormany air-bag(légysák), kromozott alufelni, hovedo folia, elso lampan torlo lapat, jo gumik, sok potalkatreszel, most lett rakoltve, 4000 (azaz kozel 1, 0 millio forint), csere csak ertelmes dologra. Nem mindenaron elado csak ha valaki kincset lat benne akkor. tovabbi szep napot."
Ha el akarnak jutni valahová, vagy megkérnek valakit, hogy vigye el őket, vagy havi 3-400 dollárért sofőrt bérelnek. Most tűnik úgy, hogy talán megszűnhet ez a tilalom, és engedélyezi a kormány, hogy bizonyos feltételek mellett vezessenek a nők is. Javaslat: csak a 30 év feletti nők vezethetnének, smink nélkül és csak este nyolcig. Indoklás: azért nem engedik vezetni a nőket, mert ez táptalajt biztosítana a szabados, kicsapongó életmódhoz.
Nem mindenkinek tetszik...
"A 2009-es bruttó átlagkereset Belgiumban 3027 EUR !!!!!!"
nol.hukulfolda-megszoritasok-ellen-tuntettek-brusszelben-1496903
Az adót nem lehet bevezetni ebben a formában, mert a kormány távközlési adót akart, de az emberek internetadót láttak...
hvg.huitthon20141031_Orban_a_Kossuth_radioban
Egy hozzászólás az Origóról :
Kérlek, fingadót NEEEEEE!!!
Nekem gyárilag fokozott a bélműködésem, minek következtében borzasztóan sokat pukizom, és kurvára nincs pénzem arra, hogy havi 20.000-et kifizessek fingadóra.
Ezt ne, adok helyette ötletet 100-at, ezeret, hogyan lehet még adóval szívatni a magyart ( mert megérdemlik), csak a fingadót neeeee, mert az engem súlyosan érinteneee!
www.origo.hugazdasag20141022-a-szappant-es-a-sampont-is-megadoztatja-a-kormany.html
A humorista is indul az önkormányzati választásokon, hogy a vele együtt 5 főt számláló borsodi falu, Szanticska képviselője legyen. A választási programja rövid és tömör : "Friss csirke far-hátat mind a 2 idős polgárnak! A Tógödörbe vizet és halakat!"
I.e 4560: Árad a Nílus. 912: A vizigótok sikeres hadjáratot folytatnak le a fejtetvek ellen. 1689: Semmi különös nem történik. 2003: Anettkát fellövik az űrbe. 2004: Megszületik Budapesten az ötszázezredik kátyú. A szerencsés autós új futóművet kap. 2008: Két hétig nem kapták hazugságon a kormányfőt. Aztán kigyógyult a hangszalag-gyulladásából. 2013: Megjelenik a Windows 8.1.! Az első ezzel rendelkező gépet a magyar és a holland válogatott közösen adja át.
Egy átverés a sok közül, amivel feltörhetik Gmail-fiókunkat. Mivel a levél aljában ott virít a „Gmail by Google” jól ismert logója, a levél a Google-tól jött – gondolnánk. Megint egy időrabló kérés, „Update account”, azaz frissítsük fel a felhasználói adatainkat. Nagyon ajánlják. Sőt, felhívják a figyelmet arra, hogy minden mezőt ki kell tölteni, máskülönben elveszíthetjük a postafiókunkat. Kicsit figyelmesebb felhasználónak odatévedhet a szeme az – egyes levelezőprogramokban sajnos alaphelyzetben rejtett, külön kibontandó – információra, hogy milyen domainről is érkezett ez a levél. Érdekes: a Google miért is levelezne a [javascript protected email address] -ról a s362.loopia.se domainen keresztül… Miért nem @google a feladó? FONTOS : Mindig nézd meg, hogy felül a címsorban milyen link szerepel! Ha például ilyet látsz, az tuti nem a guglitól jött és adatlopásra használják : hsd.hr/revija/plugins/done.html. U.i.: semmilyen bank, kormányzati szervezet, szolgáltató nem kéri levélben a jelszavunkat!
A felni közeliben tartozkonni TILOS és ÉLETVESZÉLYES! A Feni Üt meg Ràz. Több kátyút fogott, mint én kilincset! Szàznà a kormànyt nem bìrod tartani, me kiràzza a kezedbül.Ez válószínű azé van , me az egyikbő le van törve egy 3 centis darab, de ha rápattintasz egy fasza kis dísztárcsát, már meg is oldottad a problémát! Gumik még a gokàrtosoknak sem köllöttek, de ha bátor vagy egy nyarat végigzakatósz velük! A festést kb másfél éve nem làttam a sàrtó, majd lemossa akinek hat anyja vót, de ha jó hiszem valami vàjling kék eredetileg! Az osztóköre négy lik, de Önmetsző csavarra bàrmilyen típusra fölszerelhető! Csere érdeke kindermagos tìkokrá , me a fiam imàdja a kindertojàst. Alkudni nem is érdemes nekiáni! Nem vagyok rasszista, de a feenit csak magyar veheti meg, me a dezsvéreket azé csak nem húzom át ilyen szarraa! Érdeklönni ímélbe, me napközbe henyélek, és nem kamázom ha csörög a telcsi!
Az amerikai kormány és a Google összefonódása
Ahogy kinéz, Washington és a Mountain View-i srácok egyre jobban összemelegednek. A szövetségi kormány egyre több engedményt ad Page és Brin cégének, a Google pedig mindezt egyre több szívességgel viszonozza. Az óriáscég elképesztően sok hírszerzési pénzt megtakarít az NSA-nek és a CIA-nek azzal, hogy rábírja a felhasználókat, hogy egyre több információt adjanak át önként és dalolva önmagukról...
konteo.blogrepublik.eu20131103a-google-konteok