Egy faluban nagy port kavar a hír,hogy miszerint földönkívülieket láttak a környéken,nagy az ijedség. A polgármester gyűlést tart a kultúrotthonban,s mondja hogy akár milyen lénnyel találkozik valaki,maradjon higgadt,és beszéljenek tagoltan. Pista bá késő estig kaszál,kéne haza menni,gondolja! Ahogy megy összeszedni a holmiját,hát lássa,hogy az árokban kuporog valami zöldes lény. Hozzá szól: -Pista vagyok,kaszás,és kaszálok! -Én Jóska vagyok, erdész és szarok!
2010.12.12.
Kategória: Mozdonyszőkék
Hozzászólások You Tube-on : "Pörög a zsírdisznó, mint a zománcos lavor" "teleszart búvárruha" "Gurulj tova koca!!" "Nincs olyan vidcsit ahol csonti vagy? Mindeggyiken ilyen zsíros bödöny vagy?"

