Csecsit csócsolom!
Pizzás pizza.
Egy poszt a csehországi látogatóinknak
Sziasztok! Ezt a képet egy Miskolc főutcáján lévő boltban lőttem! Üdv.: "V"
Sziasztok! Tegnap munka után el akartuk vinni a kutyánkat sétálni, megnéztem lesz-e eső, hogyan öltözzek fel... HÓFÚVÁS 21 fokkal.